Zgłoś siebie i swoją drużynę, do wyjątkowych zawodów wioślarskich WTW Rowing Elite !

Przed nami V edycja WTW Rowing Elite. Od samego początku założeniem imprezy jest przede wszystkim spotkanie w dobrym towarzystwie przy okazji krótkich, ale niezwykle emocjonujących zawodów na ergometrze wioślarskim.

Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, jako najstarsze stowarzyszenie sportowe w Polsce (rok zał. 1878), utożsamia WTW Rowing Elite z prestiżem i znakomitą okazją do budowania ciekawych kontaktów i znajomości, wśród pasjonatów wioślarstwa i sportu.

Do udziału w zawodach zapraszamy grupy firmowe, klubowe, treningowe, przyjaciół etc.

W specjalnej scenerii i oprawie, atmosfera zapowiada się niezwykle interesująco. Tak jak co roku, event charakteryzować się będzie wyjątkowością.

WTW Rowing Elite odbędzie się w dniu 9 marca 2019 roku, w SEN ( IV piętro, Wioślarska 6 ).

Wysokość opłaty za start drużyny w zawodach: 400 zł (drużyny czteroosobowe)
*brak możliwości indywidualnych zgłoszeń*.

W pakiecie startowym: pamiątkowa koszulka i medal dla każdego startującego. Po zawodach drobny poczęstunek i lampka wina.

Tak jak co roku – wymogiem w regulaminie zawodów jest obecność w każdej z drużyn, co najmniej jednej przedstawicielki płci pięknej.

Klasyfikacja drużynowa jest jedna, bez podziałów na wiek, wagę, czy płeć uczestników. Dla najlepszej drużyny puchar przechodni WTW Rowing Elite oraz nagrody indywidualne. Nagrodzone będą również najlepsze indywidualne czasy w klasyfikacji kobiet i mężczyzn.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i do organizowania drużyn!
*WTW Rowing Elite, skierowane jest do osób pełnoletnich*.

Liczymy, że coroczne spotkanie podczas WTW Rowing Elite, stanie się wspólną tradycją !

Nazwa drużyny

Skład (imię i nazwisko)

Dane kontaktowe

Dane do faktury